Lekce

Pomůžu vám zlepšit vaši hru pomocí nejmodernějších přístrojů a tréninkových technik. První lekce je vždy zdarma.

Jak probíhá lekce se mnou?

Každá lekce je individuální. Sám chci, aby mě trénink s vámi bavil. Proto každou lekci připravuji na míru. Chci, abyste odcházeli nadšení, že jste se posunuli, zlepšili švih, hru a na hřišti dosáhli lepšího skóre.

Půjdeme spolu na hřiště?

Samozřejmě jít můžeme. Pro zlepšení hry je v určité fázi právě nejlepší trénink na hřišti, většinu herních situací zkrátka na drivingu nenatrénujete. A pokud se chcete zlepšit v course managementu, tak pojďme na hřiště.

Komu dokážu nejlépe pomoci?

Zaměřuji se zejména na seniory. Sám jsem začal hrát golf až po ukončení podnikatelské kariéry a je to ten nejlepší věk. Děti jsou z domu pryč a starostí je málo. Proto pobyt na hřišti, fyzická a mentální příprava je naprosto ideální. Dokáži pomoci zlepšit hru jak úplnému začátečníkovi, který drží hole poprvé v ruce. Tak také hráči, který již umí obejít hřiště, ale chce se neustále zlepšovat a snižovat svůj handicap.

Jak probíhá první lekce?

Na první lekci se vzájemně seznámíme a rád se dozvím co je v golfu vaším cílem.

Pokud jste začátečník, povíme si něco o patování, krátké i dlouhé hře. Řekneme si, jaký je rozdíl mezi holemi a začneme držením hole. Zkusíme údery na putting greenu a třeba se nám podaří zažít skvělý pocit, když se míček poprvé dostane do vzduchu při úderu krátkým železem.

S pokročilými hráči se zaměříme na nejslabší stránku hry, jejíž zlepšení přinese lepší skóre. Pokud bude problém ve švihu, krátké hře i patování, podíváme se na data, která nám poskytne radar a videoanalýza a zapracujeme na zlepšení.

Ceník

1. lekce ZDARMA
Lekce 50 minut 750 Kč
Zapůjčení holí V ceně
Využití analýzy švihu radarem Flightscope X3 V ceně

Pojďme si zahrát

Chcete zlepšit vaši hru pomocí nejmodernějších nástrojů a výukových metod? Napište mi a potkáme se spolu na hřišti. První lekce je zdarma.